Kategoriler
Faydalı Bitkiler Genel Kremler

Farmasi Age Reversist Göz Kırışıklık Kremi Kullanımı, Tecrübelerim

Farmasi kırışıklık kremi kullananlardan biri olarak tecrübelerimi paylaşmak istiyorum. Bu yazı krem hakkında informativ bilgi ve kişisel deneyimlerimin bir özetidir, bu tür optimizerlerin kişiden kişiye farklılık gösterebileceği unutulamamalıdır. Önce kremi tanıyalım.

Farması Kırışıklık Kremi Ne Vaad Ediyor?

AGE REVERSIST göz çevresini nemlendirir. Göz altı torbaları ve morluklarını azaltarak pürüzsüz bir görünüm sağlar. Böylece yorgunluk belirtilerini giderir. Ince çizgi ve kırışıkları gidermeye yardımcı olurak göz çevresine daha genç bir görünüm kazandırır.

Etken Maddeler Nelerdir

Ürün muhteviyatında plankton ekstresi bulunmaktadır. Planktonlar en çok deniz ve göl sularında bulunan mikroorganizmalardır. Age Reversist Göz kreminin içerisinde bulunan planktonlar, Fıransa’nın kuzeybatısında, Atlantik Okyanusu’nun Brest kıyılarında bulunan Marin mikroorganizmalarından elde edilir. Vitamin ve mineral bakımından zengin ve besleyicidir. Ciltte bulunan Seramid, Hyalüronik Asit ve Kolajen üretimini arttırır. Böylece genç, parlak ve sıkı bir cilt görünümüne yardımcı olur.

Seramidler, lipid moleküllerdir. Amino asit, fingozini ve yağ asitlerinden oluşur. Hücre sıvısında yüksek yoğunluklarda seramid bulunur. Seramidler cildi; çevresel etkilere, güneşin zararlı ışınlarına, enfeksiyona, nem kaybına, kontrolsüz su girişine karşı korur. Seramidler nemlendirici ve emülgatör görevi görür. Seramidler, ph seviyesini dengeler. Sebumu yani cilt yağını kıl folikülleri içinde tutar ve sebum tabakasını sağlıklı tutmaya yardımcı olur. Seramidler Can repair cell walls Hücre duvarını onarabilirler. Seramidler erken kırışıklık oluşumunu engeller.

Hyalüronik Asit, sıvı bir asittir. Göz, eklem ve cilt sağlığı için onemli bir asittir. Hyalüronik Asit, karışıklıkların oluşumunu engelleyerek cildin genç görünmesini sağlar. Su tutma özelliği ile cildi nemlendirir. Akneleri önler ve akne izlerini giderir. Hyalüronik Asit, dokuların onarılması ve elastikiyetinin korunmasında etkili olduğundan erken yaşlanmayı geciktirir. Kolajen üretimini arttırır ve korunmasını sağlar.

Nasıl Kullanılır

Hyalüronik Asit, Cilt tahriş ve iltihapını engeller. Hücre yenilenmesi ve onarımını destekler. Kolajen, lifli bir proteindir. Kırışıklıkları azaltarak yaşlanmayı geciktirir. Age Reversist göz kremini; sabah ve akşam temizlenmiş olan her iki göz çevresine 4-5 nokta şeklinde yerleştirip yüzük parmağı ile nazikçe masaj yapılır. 1-2 dakika kuruması için bekletilir.

Tecrübelerim

Gözlerdeki kırışıklıklar, kay ayakları, günün stresine, içinde bulunulan duydusal duruma ev günlük bakımın ihmaline göre belirginleşip azalabiliyor. Bu gibi gibi durumların etkisi iyi tahmin edilirse, Farması kırışıklı kreminin, 15 gün kutusunda belirtildiği biçimde kullanımdan sonra belirgin bir biçimde kırışıklıkları azalttığını söyleyebilirim.

Faydasını görmeniz için sabah ve akşam temiz cilde uygulamalısınız. Soru ve önerileriniz için yorumlarınızı bekliyorum.

Yorum yapın