Kategoriler
Bakım

Farmasi Kaş ve Kirpik Serumu Kullanıyorum, Tavsiyelerim

Farmasi Kaş ve Kirpik Serumu; kaşları ve kirpikleri güçlendiren, uzamasını destekleyen çok özel Capixyl™ Kompleksi ile formüle edilmiştir.

Capixyl Kompleksi, kıl kök hücrelerini uyararak kaş ve kirpiklerin uzamasına ve yeniden çıkmasına yardımcı olur. Daha kalın, güçlü, uzun ve yoğun kaş ve kirpikler oluşmasına yardımcı olur. Kaş ve kirpiklerin dökülmesini önler. Canlı ve sağlıklı bir görünüm kazandırır.

Uzun, gür kaş  ve kirpiklere sahip olmak isteyen herkes kullanabilir.

Temiz ve kuru; kaş ve kirpiklere her sabah ve akşam uygulanmalıdır. Maskara ucu ile kaşlara, ince ucu ile kaşlardaki boşluklara ve kirpik diplerine rahatlıkla uygulanabilir.

Farmasi Kaş ve Kirpik Serumu; düzenli kullanıldığında, kaş ve kirpik dökülmesinde %91 azalma, kaş ve kirpiklerde % 76 ugürleşme, kirpiklerde % 73 uzama sağlar.

Seyrek kaşlar, estetik açıdan rahatsız edici görünebilir. Bunun için kaş kalemi, kaş farı gibi kozmetik ürünler kullanırız. Farmasi Kaş ve Kirpik Serumu, kendi doğal kaşlarınızdaki boşlukları doldurmaya ve gür kaşların oluşmasına yardımcı olur.

Aynı şekilde kısa ve seyrek kirpiklerde kadınların tercih etmediği bir görüntüdür. Uzun ve sık kirpikler, göz güzelliği için vazgeçilmezdir. Bu yüzden genelde takma kirpik tercih edilir. Takma her gün yeniden takılmalıdır. Bu zaman alıcı ve zahmetli bir iştir. Ayrıca doğal durdukları da söylenemez. Farmasi Kaş ve Kirpik Serumu, kendi kirpiklerinizin sık ve uzun olmasını sağlar.

Yorum yapın