Kategoriler
Bakım

Farmasi Mini Dudak Balmı Vanilya Kullandım ve Anlattım

Farmasi Mini Dudak Balmı Vanilya, içeriğindeki vanilya çiçeğinin doğal aroması ile dudaklarda eriyen bir bakım sunar. Doğal içerikleriyle yoğun nemlendirme sağlar.

Mini kutusu sayesinde rahatlıkla yanınızda bulundurabilirsizniz. Dudakların neme ihtiyaç duyduğu her an kullanılabilir. Özellikle dudakları soğuk-sıcak hava şartlarından korumak için sabah öğle ve akşam kullanmanızı öneririm.

İçerdiği E Vitamini sayesinde dudaklarınızı yumuşatarak yıpratıcı etkilere karşı korur.

Vanilya çiçeği, tropikal ülkelerde yetiştirilen salepgiller familyasından olan bir bağ bitkidir. Yaklaşık olarak 150 adet vanilya türü vardır.

Vanilya çiçeğinin kendine has hoş bir kokusu vardır. Tadı acıdır. Şifalı bir bitkidir.

E vitamini, bazı vücut fonksiyonları için önemli mikro-besin maddesidir. Güçlü bir antioksidan ve antikoagülandır. Ayrıca bağışıklık sistemini güçlendirir. Sağlıklı saç ve cilt bakımına yardımcıdır.

E vitamini; Avokado, zeytinyağı, hindistan cevizi yağı, kepekli tahıllar, tohumlar, fındık, ve yeşil yapraklı sebzeler de dahil olmak üzere çeşitli gıdalarda bulunur. Vücut tarafından en iyi avakado, fındık ve tohumlarda bulunan sağlıklı yağlar ile tüketildiği zaman emilir.

E vitamini; çatlak durakları iyileştirir, yara ve çatlaklara iyi gelir, kuru cildi yumuşatır, kırışıklarla savaşır, deri iltihabını iyileştirir, saçları ve tırnakları uzatır.

Yorum yapın