Kategoriler
Temizlik

Farmasi Mr. Wipes Bio Home Elde Yıkama Bulaşık Sıvısı Denedim, Nasıldı?

Farmasi Mr. Wipes Bio Home Elde Yıkama Bulaşık Sıvısı, sıcak ya da soğuk suda uygulanabilir. Kir ve yağı kolayca temizler. Kalıntı bırakmadan durulanır. Konsantre olması sebebiyle tasarruf sağlar. Kullanışlı kapağı sayesinde kolay uygulama sağlar. Dermatolojik olarak test edilmiştir. Cilde zarar vermez ve çevre dostudur. Doğada çözünür.

Farmasi Mr. Wipes Bio Home Elde Yıkama Bulaşık Sıvısı; Boya, fosfat, klor, paraben, formaldehit, GDO ve zararlı asitler içermez.

Farmasi Mr. Wipes Bio Home Elde Yıkama Bulaşık Sıvısı, doğal yağlar içerir. Bunlar mısır yağı, hindistan cevizi yağı, palmiye yağı ve gliserindir.

İçerisindeki bitkisel Gliserin elleri yumuşacık yapar. Gliserin, polar organik bir trihidroksi alkoldur ve sıvı formdadır. Hafif tatlıdır ve zehirli değildir. Kısaca açıklamak gerekirse şeker alkolüdür. Diğer adı da Gliserol’dür.

Doğal yollardan olduğu gibi, petrokimyasal yollardan da gliserin elde edilebilir. Gliserinin içerisinde hayvansal ve bitkisel yağlar bulunur. Hacminin 4 katı suyu absorbe edebilir.

Gliserinin yüksek nemlendirme özelliğine sahiptir. Aşırı sıcaktan ya da soğuktan; kuruyan, çatlayan ve sertleşen cilde iyi gelir. Cilt kısa bir sürede iyileşme sağlar. Ciltteki yaraların daha çabuk kapanmasına yardımcı olur.

İçerisindeki hindistan cevizi yağı; cildi nemlendirir ve güzelleştirir, cilt lekelerini giderir, egzamayı iyileştir, ciltteki kızarıklığa iyi gelir, küçük yaraları iyileştirir.

İçerisindeki mısır yağı, E vitamini ve mineraller sayesinde faydalı yağlar arasında 3. sıradadır.

İçerisindeki palmiye yağı, cilt için önemli olan E vitamini içerir. E vitamini, antioksidan etki göstererek ciltteki serbest radikallerle mücadele eder. Hücreleri yenileyici özelliği ile yaşlanma karşıtı etki gösterir. Palmiye yağı, özellikle cilt kanserinde bitkisel tedavi yöntemi olarak tercih edilir.

Palmiye yağı cilt için etkili bir nemlendiricidir. Cildi yumuşatır ve gözenekleri açarak kirden temizler.

Mr.Wipes Elde Yıkama Bulaşık Sıvısını, 1 litre suya, 5 ml yaklaşık 1 tatlı kaşığı ilave edilerek uygulanır. Ayrıca bulaşık süngerine sıkılarakta kullanılabilir.

Yorum yapın