Kategoriler
Temizlik

Farmasi Mr. Wipes Bio Home Metal Temizleyici Nasıl Kullanılır, İşe Yarıyor mu?

Farmasi Mr. Wipes Bio Home Metal Temizleyici, % 100 borik asit ile zenginleştirilmiş formülü, metalleri daha parlak yapar. Metal ürünlerin üzerinde oluşan inatçı lekeleri yok eder. Çelik yüzeylerde kusursuz ve zahmetsiz bir temizlik sağlar. Metal yüzeylere zarar vermez. Kolayca durulanır ve leke kalıntısı bırakmaz.

Borik asit, aynı zamanda hidrojen borat olarak da adlandırılmaktadır. Borik asit, doğal olarak meydana gelen ve her zaman diğer elementler ile bir arada bulunan bir bileşiktir.

Borik asit; antibakteriyel, antiseptik, antifungal ve sıkılaştırıcı özelliklere sahiptir. Bir çok tıbbi reçeteler ve ev ilaçlarında yer almaktadır.

Farmasi Mr. Wipes Bio Home Metal Temizleyici, tamamen zararsız içeriklerden oluşmaktadır. Doğal yağlar içerir. En hassas ciltlerde bile iritasyona sebep olmaz.

Farmasi Mr. Wipes Bio Home Metal Temizleyici; boya, paraben, GDO, formaldehit, fosfat ve zararlı kimyasallar içermez.

Farmasi Mr. Wipes Bio Home Metal Temizleyici, çelik tavalar, pişirme kapları, bakır tencereler ve tüm kızartma tavalarının temizliği için kullanılabilir. Oksit izlerini çıkartır. Çaydanlıkların dışında bulunan kireç lekelerini çıkarır ve patlatır. Tencerelerdeki kir, yanık, kireç ve pas kalıntılarını temizler.

Farmasi Mr. Wipes Bio Home Metal Temizleyici, lavabolarda temiz bir görünüm sağlar. Musluklar ve banyo başlıklarında bulunan inatçı kireç lekelerini temizleyerek hijyen ve parlaklık sağlar.

Farmasi Mr. Wipes Bio Home Metal Temizleyici, uyguladıktan sonra  5-6  dakika kadar beklenir. Ardından ovalayarak kolayca temizler. Mükemmel parlaklık sağlar.

Yorum yapın