Kategoriler
Bakım Kremler

Farmasi Naturelle Argan Yağı & Kafein El Kremi Kullanım Tavsiyeleri

Farmasi Naturelle Argan Yağı & Kafein El Kremi, mucizevi Argan Yağı ve Kafein ile zenginleştirilmiştir. Cildi; yeniler, nemlendirir, besler. Kadifemsi bir yumuşaklık verir. Yağlılık hissi bırakmaz.
Argan yağı kanseri tedavi eder, karaciğeri korur, yaraların iyileşmesini hızlandırır, cildi nemlendirir, yaşlanmayı geciktirir, kolesterolü düşürür, saç sağlığını iyi gelir, sindirime faydalıdır, iltihaplanmayı azaltır, şeker hastalığına iyi gelir, tırnaklar ve kalp sağlığını korur.

Kafein, birçok bitkide bulunan metilksantin adı verilen doğal bir maddedir. Kahve, çay ve kakao gibi birçok gıdada bulunur.
Serbest radikaller, cildin erken yaşlanmasına sebep olurlar. Bu durum; esneklik kaybı, ince çizgiler ve kırışıklığa sebep olur.

Farmasi Naturelle Argan Yağı & Kafein El Kremi

Kafein, inflamasyonları yatıştırır. Kafein, anti-inflamatuvardır ve ciltteki kızarıklıklara engel olur.

İnflamasyon; yaralanma, tahriş, yaralanma ve enfeksiyona karşı vücudun verdiği tepkinin tıbbi adıdır.

Kafein, göz altı halkalarına iyi gelir. Göz altı halkaları; alerji, uykusuzluk ve genetik faktörlü olabilir. Kafein, anti-inflamatuvar özellikleri sayesinde inflamasyonları bastırır ve şişkinlikleri azaltır. Göz altında kan birikimine de engel olur.

Kafein, selüliti azaltır. Yağ hücrelerini susuz bırakarak cilt çevresindeki suyun ortadan kalkmasını sağlar.

Kafein, ciltteki kızarıklıkları giderir. Damarları daraltarak yüz ve vücuttaki kızarmalara engel olur. Ayrıca kan dolaşıma iyi gelir. İyi bir antioksidandır.

Kafein, güneş ışınlarının cilde hasar vermesine engel olur. Ayrıca UV ışınlarına maruz kalmış cilt hasarların da tedavi ediyor.

Kafein, ciltteki şişkinlikleri giderir ve cildi sıkılaştırır. Ayrıca cilt kanserini engellemektedir.

Kafein, saç kaybını önler, saç köklerini uyarır ve saçların uzamasını sağlar. Ayrıca saçın ömrünü de uzatmaktadır. Saçı güçlendirir, doğal bir parlaklık ve şekillendirmeyi kolaylaştırır.

Yorum yapın