Kategoriler
Kremler

Farmasi Naturelle Sea Therapy Yosun, Aloe Vera Nemlendirici El ve Vücut Losyonu Kullanımı ve Edinilen Tecrübeler

Farmasi Naturelle Sea Therapy Yosun, Aloe Vera Nemlendirici El ve Vücut Losyonu
İcerisindeki mineraller sayesinde kuru ve hassas cildinizi nemlendirir. Temiz cilde uygulandığında etkisi tüm gün devam eder. Deniz esintili kokusu saatlerce kalır. Yatıştırıcı ve dinlendirici özelliği sayesinde cilt tahrişini azaltır.

Şifalı bitki olan Aloe Vera nın besleyici ve iyileştirici etkisi ile cilt sağlıklı ve parlak bir görünüme kavuşur. Aloe Vera içerisindeki protein, vitaminler ve bazı bileşikler sayesinde kolajen üretimini artırdığından cildi yeniliyor.

neturelle krem
Farmasi kadın bakım ürünleri, Farmasi Kozmetik

Kolajen; vücutta bulunun lifli proteindir. Vücudun en onemli yapı taşıdır. Kolejenin cilt uzerindeki etkisi; karışıklıkları azaltmak, cildin elastikiyetini arttırmak. Su yosunu ile cilt yenilenir. Su yosunu; ve C vitaminleri içerir. Su yosunu ayrıca; niyasin mineralleri içerir. A vitamini; cildin yaşlanma süresini yavaşlatıyor. A vitamini; cildin kolojen üretimini ve cilt elastikiyetini arttırır. C vitamini de kolajen üretimini arttırıyor.

Ayrıca yaşlılık lekelerini hafifletir. Magnezyum; cildin nem seviyesini ayarlıyor. Içerisinde tahriş ve alerjiye sebep olur. Paraben cilt taradından emildiğinde kan ve idrara geçer. Parabenin meme kanseri riskini arttırdığı tespit edilmiştir.

Yorum yapın