Kategoriler
Faydalı Bitkiler Losyonlar

Farmasi Tuna Aloe Losyonu – Yüz ve Vücut Losyonu Kullanımı, Öneriler ve Tavsiyeler

Dr. C. Tuna Aloe Losyon; cildin nem seviyesini dengeleyen yüz ve vücut losyonudur. Temiz cilde uygulanır.

Uluslar Arası Aloe Bilim Konseyi sertifikalıdır. Bu konseyin amacı, Aleo endüstrisini kar amacı gütmeden geliştirmek, tanıtmak ve temsil etmektir.

Dr. C. Tuna Aloe Losyon Ecocert onaylıdır. Ecocert Uluslararası organik sertifikalar sağlayan bir organizasyondur. Ecocert, üretimin tamamını her aşamada denetler. Bitkinin yetiştirilmesinden temiz su ile sulamasına, formül oluşturulmasından dolum aşamasına kadar her aşamada sıkı denetimi vardır. Ecocert sertifikası, kağıdından şişesine kadar çevreye karşı duyarlı ve titiz tutumuyla uzun bir prosedürden sonra verilir.

Dr. C. Tuna Aloe Losyon, %74 oranında organik Aleo Vera suyu içerir. Aleo Vera yüz yıllardır baştan cilt ve mide olamak üzere bir çok alanda kullanılmaktadır. Sudan’dan sonra dünyanın birçok yerine yayılmıştır. Aloe vera A,C,E vitaminleri ve mineraller içerir. Ayrıca folik asit, kolin, sakaridler, amino asitler, antrakinonlar, enzimler, lignin, saponin, ve salisilik asit bileşenleri gibi 75’den fazla aktif bileşen içerir.

Farmasi yüz ve vücut losyonu kullanımı ve öneriler
Farmasi kadın bakım yuz ve vucut losyonu

Aloe Vera; yanık, kesik ve yaralanmalara iyi gelir. Yaşlanma belirtileriyle savaşır. Sivilceleri kurutur. Sinek ve böcek ısırıklarını tedavi eder. Saçları yumuşatır, şekillendirir, kabarmayı önler,ve kepeklerle mücadele eder. Cilt tonunu düzgünleştirir. Yağlı ciltlerdeki parlamayı önler. Kuru ve yıpranmış cildi iyileştirerek nemlendirir.

Dr. C. Tuna Aloe Losyon, cilt yüzeyini koruyucu bir tabaka ile sarar ve kolay emilir. Shea Butter formülü ile cilt bariyerini güçlendirmeye yardımcıdır.

Shea Butter, dünya çapında bilinen en güçlü nemlendiricidir. Shea Butter Afrika’da yetişen, karite ağacının meyvelerinden elde edilen bir yağdır.

Shea yağı; nem, trigliseridler, oleik asit, E vitamini, esansiyel yağ asitleri ve Omega-6 yağ asitleri bakımından zengindir. Içerisindeki A ve E vitamini sayesinde, kırışıklıkların azaltılmasına yardımcı olur. Ciltte oluşturduğu koruyucu tabaka oluşturur. Böylece cildin rüzgar, güneş ve soğuğa karşı dayanıklılığı artar.

Yorum yapın