Hakkımda

Merhaba,

Bloğuma hoşgeldiniz ve ziyaretiniz için teşekkür ederim. Bursa’da yaşıyorum, Farmasi Danışmanıyım. Bir çok ürünü hem kullanıyor hem de arkadaşlarıma tavsiye ediyorum.

Bloğumda, Farmasi ürünlerini kullanırken edindiğim tecrübeleri daha detaylı anlatma fırsatı buldum. Ayrıca ürünlerin içeriğindeki maddeler hakkında daha detaylı bilgi edinmek için dünya çağındaki bilimsel makaleleri de referans alıyor, okuyucularımı bilgilendiriyorum.

Web sitelerinin nasıl çalıştığı konusunda çok bilgili olmasam da, eşim SEO Uzmanı olduğu için şanslıyım. Web sitemin tanıtımı ve teknik sorunlarını benim için çözüyor.

Yemek yapmayı seviyorum. Şekersiz ve sağlıklı yiyecek tariflerimi blogumda paylaşmayı düşündüm, ancak konsepti karıştırmak istemediğimden şimdilik sadece instagram hesabımda paylaşıyorum.

Farmasi ürünleri başta olmak üzere, insan sağlığını optimize eden doğal maddelerle yapılmış ürünleri kullanarak edindiğim tecrübelerimi paylaştığım makalelerime yorumlarınızı bekliyorum. Soru görüş ve önerileriniz için bana tysarac@gmail.com eposta adresinden ulaşabilirsiniz.

Tuğba Saraç
Bursa, 2019