Kategoriler
Kadın Parfümü

Signora TOPAZ EDP Farmasi Kadın Parfümü Önerisi, Tavsiyeler

Bu yazımda Farmasi kadın parfümü önerisi vermek istiyorum.

Signora TOPAZ EDP Kadın Parfümü, doğanın eşsiz taşlarından esinlenerek tasarlanmıştır.

Topaz, eskizamanlardan beri kullanılan en kudretli taşlardan biridir. Topaz taşı; cazibenin, canlılığın, gücün, lüksün, zenginliğin ve cömertliğin sembolü olmuştur.

Signora TOPAZ EDP Kadın Parfümü; çiçeksi ve oryantal kokusuyla, yaratıcı ve sınırlarını zorlayan kadınlar için…

SignoraTopaz EDP Kadın Parfümü’nün üst notası; bergamot ve frezyadan oluşuyor. Daha sonra yerini vanilya ve karamele bırakıyor. Dip notalarda ise misk, aselbent veSandal Ağacı ile birleşiyor.

Bergamot, sedefgiller ailesine ait bir bitki türüdür. Eşsiz kokusu, hem tıbbi hem degüzel koku olarak kullanılmasına sebep olmuştur. Bergamot kokusu kişiye huzur ve ferahlık verir. Kişinin kendisini iyi hissetmesini sağlar.

Signora TOPAZ EDP Farmasi Kadın Parfümü Önerisi, Tavsiyeler 1
Farmasi kadın bakım ürünleri, Farmasi Kozmetik

Frezya, ilk bahar çiçeğidir. Sarı, pembe, beyaz ve mor renklerden oluşur. Frezya çiçeği; hafif, sıcak ve hoş bir kokuya sahiptir. Mor frezya, neşelianları simgeliyor. Beyaz frezya, umudu ve ümit etmeyi ifade ediyor. Pembe frezya sevgi ve azim anlamına geliyor. Sarı renkli frezya ise, içten gelensıcak sevgiyi ifade ediyor.

Vanilya, muhteşem kokusunun yanında cinsel arzuyu uyandıran ve erkeğin güdülerini harekete geçiren maddeler içerir. Ayrıca sinir bozukluğuna iyi gelir ve ruh bunalımınıdindirir.

Karamel, vanilya gibi şeker kokulardandır.

Misk,aslında halk arasında miş diye söylenir. Misk, geyikten elde edilen güzel kokulu bir maddedir. Misk îslâmî dönemde, güzel kokunun ve güzelliğin simgesi olarak kabu ediliyormuş. Kuran-ı Kerim’de cennet şarabı Rahîk’in içildikten sonraki kokusunun misk gibi olacağı belirtilir. Günümüzde elde edilen misk sentetiktir.

Asalbent, hekimlik ve parfüm yapımında kullanılan reçinedir. Asalbent ağacının kabuklarıçizilerek elde edilir. Odunsu bir kokudur.

Sandal Ağacı, ağaç kokularının en üst kademesinde yer alır. Odunsu bir kokusu vardır.

Yorum yapın